Hakkımızda - Eğitimin İlk ve Tek Arama Motoru

Eğitim insan hayatının en önemli evrelerinin başında geliyor, ancak eğitim kadar önemli diğer bir nokta varsa eğer o da eğitiminizi nerede hangi eğitim kurumunda alacağınızdır. Eskiden herhangi bir üniversite ya da lise arayışınız olduğunda elinize bir tercih kılavuzu alıp hangisi daha iyi diye aramaya başlardık. Ancak artık günümüz internet çağı ve internet çağında bize sağlanan bazı yenilikleri ve fırsatları sonuna kadar kullanmalıyız. Bununda başında elbette Eğitimin ilk ve tek arama motoru olan Eğitim Adresini kullanmaktan geçiyor. Eğitim Adresi; kendisine eğitim kurumu arayan öğrenciler ya da çocukları için eğitim kurumu arayan anne ve babalar için hazırlanmış bir eğitim tabanlı arama motorudur.

Eğitim Adresi sayesinde ülke genelinde 100.000’den fazla ayrı eğitim kurumuna ulaşmanız mümkündür. Üstelik sadece bu eğitim kurumlarının isimlerine değil, resimlerine ve hatta videolarına bile sitemiz aracılığı ile ulaşmanız mümkün kılınmıştır. Dilerseniz dilediğiniz eğitim kurumu hakkında son haberleri son aktiviteleri ve daha tahmin edemeyeceğiniz kadar bilgiyi toplamak artık hem çok kolay hem de çok hızlı! İnternetin başında eğitim kurumu aramak için geçirdiğiniz saatlerin hepsini unutun. Çünkü artık Eğitim Adresi sayesinde dilediğiniz eğitim kurumuna ulaşmak yalnızca 10 saniyenizi alacak.

Ayırca dilerseniz istediğiniz eğitim kurumları hakkında iletişim bilgileri ve yol tarifi bilgisini de anında alabilmeniz mümkündür. Böylesine harika bir Eğitim Arama Motoru varken artık neden kılavuz kitapçıklar ile saatler süren uğraşlar sonucunda eğitim kurumları bulalım ki? Yorumlar ile birlikte tamamen ücretsiz şekilde arama motorunu kullanmak için tek yapmanız gereken hemen bir tık uzağınızda ki Eğitim Adresine giriş yapmak ve dilediğiniz gibi faydalanmaya başlamak!

​İnsanların gelişim göstergelerinin en temeli, aldığı eğitim ve bunun neticesi kendilerini yenilemesidir.

Bu vizyonla eğitim hayatına atılan ''EĞİTİM ADRESİ'' siz değerli kullanıcılara ''YENİ UFUKLAR AÇAR'' sloganıyla yola çıkmıştır.
Eğitim fırsatlarını sizlerle paylaşarak, sizlerin hayatını kolaylaştıracak ekonomik, hızlı ve etkin bir hizmet sunumu hedeflenmektedir.

Saygılarımızla - Eğitim Adresi Ekibi

Geri Bildirim