Eğitim Adresi Nedir?

Her ay Milyonlarca kişi Eğitim Adresinde eğitim kurumu arıyor. Buradan insanlar egitimadresi.com sayfaları aracılığı ile aradığı eğitim kurumuna ulaşıyor. Eğitim Adresi'ne kaydolarak siz de bu Eğitim platformdaki yerinizi alabilirsiniz.

100.000 ‘ini aşkın Egitim kurum ve kuruluş bilgilerinden oluşan veritabanı ile Türkiye'nin en büyük online eğitim rehberi ve eğitim arama motorudur. Kurumunuzu Eğitim Adresi'ne kaydettiğiniz gün sonuç almaya başlarsınız. 1 yıl boyunca yayınlanacak reklam sayesinde öncelikli olarak listelenirsiniz. Detaylı kurum bilgileriniz internet ortamında yayınlanır, detaylı kurum sayfası aracılığı ile kurumunuzu tanıtabilirsiniz. Kurumsal kimliğinizle örtüşecek şekilde hazırlanan özel sayfa tasarımı ve diğer özellikler sayesinde eğitim kurumunuz, egitimadresi.com'daki standart sayfalardan kolayca farklılaşır. Şehir, kategori ve diğer aramalarda öncelikli olarak listelenir.

Gazete, TV, Radyo yada diğer iletişim araçlarının aksine internet tanıtım imkanı sunan en ucuz ve etkili alandır. Siz de interneti tercih ederek kurumunuzu süresiz olarak milyonlarca insanın her gün kullandığı bu platformda tanıtabilirsiniz. Kurumunuzun sayfasına eklediğiniz bilgilerinizin tanıtımları Google aramalarında üst sıralarda çıkmayabilir. Bunun temel nedeni firma sayfanızın Google gözünde yeterince "değerli" olmayışıdır. Eğitim Adresi sayfaları her gün güncellenen, ’’Arama Motoru Dostu ‘’ yapısıyla ilanınızın arama motorlarınca kolayca algılanmasını sağlar.

Geri Bildirim